• WiFi falas ne te gjithe hotelin
  • Zone e gjelbert me tavolina dhe karrike per te shijuar nje kafe apo nje pije te ftohte
  • Dhoma me pamje nga deti apo nga fshati
  • Plazh privat per klientet
  • Bar
  • Restorant
  • Ajer i kondicionuar
  • Ashensor
  • Parkim falas